TRANS-PIONIER

Transport drogowy jest życiodajną cechą dzisiejszej gospodarki. Surowce, komponenty i gotowe produkty przepływają w ogromnych ilościach przez złożone systemy łańcucha dostaw, aby spełnić wymagania ostatecznych klientów.

OFERTA

Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Skandynawia, Wielka Brytania, Niemy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Czechy, Słowacja, oraz Węgry.Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba ! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów. Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach.

Nasze samochody posiadają najwyższe normy EURO oraz wyposażenie do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR.

Nasz tabor składa się głównie z naczep plandekowych typu firanka oraz naczep typu mega o ładowności 24 ton i pojemności 33 europalet lub 24 palet przemysłowych z możliwością załadunku/rozładunku górą, bokiem lub tyłem.